Karius dhe Dileta Leota në pritje të një fëmije? Publikohen fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 23, 2023 | 10:30

Karius dhe Dileta Leota në pritje të një fëmije? Publikohen fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit

Gazetarja e njohur sportive e “DAZN”, Dileta Leota, është bërë protagoniste në rrjet për shkak të disa fotove të publikuara së fundmi.

Collage Maker-23-Mar-2023-10-16-AM-2020

Ajo prej kohësh është në një lidhje me portierin gjerman, Loris Karius dhe duket se tashmë po mendojnë të krijojnë familjen e tyre.

Të paktën kjo është ajo që raportojnë mediat me fotot e fundit që bëjnë të duket se Leota është me barrë.

Gjithsesi asgjë nuk është konfirmuar nga bukuroshja e “DAZN”, por dyshimet nga fansat dhe mediat tashmë janë ngritur.

10

20

30

40

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"