KAMPIONATI U-17/ Partizani shpallet kampion absolut, “demat” triumfojnë tek akademitë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2024 | 20:57

KAMPIONATI U-17/ Partizani shpallet kampion absolut, “demat” triumfojnë tek akademitë

Sot ka mbyllur siparin sezoni 2023/2024 i kampionatit të moshave U-17, ku fitues janë shpallur kryeqytetasit e Partizanit.

bandicam 2024-05-25 20-56-10-151

Në ndeshjen e fundit të kmapionatit “demat” arritën të triumfonin 3-1 kundër korçarëve të Skënderbeut brenda në shtëpi tek “Arena e Demave” duke e mbyllur sezonin në mënyrën më të mirë.

Ata arritën të koleksionin 46 pikë (pas përgjysmimit të tyre), ku morën 21 fitore 3 barazime dhe 2 humbje, me një golavarazh +56

SONI SALIHI-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"