“Kam folur me Dionisin dhe Pinamontin”, fjalët e para të Nedim Bajramit si futbollist i Sasuolos: Jam shumë i lumtur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 31, 2023 | 17:20

“Kam folur me Dionisin dhe Pinamontin”, fjalët e para të Nedim Bajramit si futbollist i Sasuolos: Jam shumë i lumtur

Mesfushori shqiptar Nedim Bajrami është futbollisti më i ri i Sasuolos. Ai ka nënshkruar kontratën në takimin që u zhvillua në selinë e klubit. 

a315a51fe4c75acaa4c1fba3495b6079-00087-oooz0000

Pas përfundimit të mbledhjes, Bajrami është shprehur për mediat se: “Gjithçka është në rregull, jam i lumtur, nesër do të largohem me ekipin. Kam folur me Pinamontin, me të cilin kam luajtur vitin e kaluar. Gjithash fola edhe me Dionisin, jam shumë i lumtur që i dëgjova”.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"