KALENDARI/ Të gjitha ndeshjet luhen në fundjavë, njihuni me përballjet në Kategorinë e Dytë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 29, 2023 | 14:41

KALENDARI/ Të gjitha ndeshjet luhen në fundjavë, njihuni me përballjet në Kategorinë e Dytë

Është zbardhur kalendari i ndeshjeve të vlefshme për javën e 2-të në Kategorinë e Dytë.

Kalendari i Dyte

Nesër do të zhvillohen 4 ndeshje të grupit A, të gjitha në orën 14:00. Ndërsa të dielën do të luhen 7 sfida, 2 nga Grupi A dhe 5 nga Grupi B.

Dy pretendentet për tu ngjitur në Kategorinë e Parë do të luajë të dielën. Luftëtari do të presë Delvinën ndërsa Pogradeci do të përballet në transfertë me Shkumbinin.

JAVA 2/ KALENDARI

E premte, 30.09.2023

GRUPI A

BESËLIDHJA-ALBANËT ora 14:00

VELEÇIKU-VALBONA ora 14:00

TËRBUNI-SHËNKOLLI ora 14:00

SOPOTI-NAFTËTARI ora 14:00

E diel, 01.10.2023

GRUPI A

ADRIATIKU-GRAMSHI ora 14:00

MURLANI-ILIRIA ora 14:00

GRUPI B

MALIQI-ORIKU ora 14:00

LUFTËTARI-DELVINA ora 14:00

TURBINA-LABËRIA ora 14:00

KËLCYRA-BUTRINTI ora 14:00

SHKUMBINI-POGRADECI ora 14:00

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"