Java e 18-të e Kategorisë Superiore, mësoni përballjet e ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 25, 2023 | 8:41

Java e 18-të e Kategorisë Superiore, mësoni përballjet e ditës së sotme

Sot starton java e 18-të e Kategorisë Superiore me dy supersfida në orën 13:00, ajo mes Bylisit-Vllaznisë dhe Laçit-Kastriotit. 

Kategoria-Superiore

Ballshiotët vijnë në këtë sfidë pas humbjes me Tiranën ndërsa shkodranët pas fitores me Laçin.

Nga ana tjetër kurbinasit do të presin krutanët pas humbjes me Vllazninë.

Të gjitha ekipet do të kërkojnë fitoren për tu ngjitur në klasifikimin e tabelës.

fmnl,nfPANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"