“Jam krenar që drejtoj këtë skuadër”, Dede: U dhamë shumë pak raste kundërshtarëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 18, 2023 | 18:30

“Jam krenar që drejtoj këtë skuadër”, Dede: U dhamë shumë pak raste kundërshtarëve

Elbasani arriti një tjetër fitore të rëndësishme, kësaj radhe për të  në luftën për t’u ngjitur në Superiore. Trajneri Nevil Dede u shpreh i lumtur për këtë fitore, edhe pse kërkon ende më shumë nga skuadra e tij.

bandicam 2023-09-18 18-22-33-658

“Duhet të bëjmë më mirë patjetër. U dhamë shumë pak raste në portën tonë. Duhet ta mbyllnim ndeshjen. Konsumi i lojtarëve ka qenë normal.

Unë e kam thënë dhe e them gjithmonë. Jam kthyer në shtëpi dhe jam krenar që drejtoj këtë skuadër. Çunat japin gjithçka për këtë skuadër, po ashtu dhe njerëzit që kanë bërë të mundur krijimin e këtij grupi. Në fund futbolli është për tifozët”, u shpreh Dede për “MCN”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"