“Jam i dashuruar”, Jasir Asani pranon që është në një lidhje dashurie, zbulon a është shqiptare partnerja: Nusen e dua vetëm…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 23, 2023 | 22:23

“Jam i dashuruar”, Jasir Asani pranon që është në një lidhje dashurie, zbulon a është shqiptare partnerja: Nusen e dua vetëm…

Sulmuesi i Kombëtares, Jasir Asani ka zbuluar se është në një lidhje dashurie.

Jasir-Asani-goli-kombetarja0festimi-tifozet-atmosfera-Air-Albania (2)-fitorja=Cekia

Futbollisti i njohur ka treguar se partnerja e tij është shqiptare dhe dëshiron të krijojë një familje të madhe.

Por theksoi se i ka kërkuar vajzës që i ka rrëmbyer zemrën të presë edhe pak, pasi dëshiron të fokusohet tek karriera e tij

“Unë dua nuse vetëm shqiptare. Ndoshta do martohem, dua një familje të madhe. Vajza pothuajse është gati për martesë. Kemi disa të tjera akoma, duhet të shoh dhe karrierën, i kam thënë që do presim dhe pak, të shohim”, tha Jasir Asani në WakeUp.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"