Ish-trajneri i Vllaznisë nuk ka dyshime: Armando Broja e ka vendin e sigurt në Europian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 26, 2024 | 12:30

Ish-trajneri i Vllaznisë nuk ka dyshime: Armando Broja e ka vendin e sigurt në Europian

Ish-futbollisti dhe trajner i Vllaznisë, Roland Luçi ka reaguar pas përfundimit të miqësores Suedi-Shqipëri. Përmes një postimi në Facebook, ai shkruan se Armando Broja e ka vendin e sigurt në Europian.

434472564_814428214053021_9093051157052815027_n

Postimi i plotë

Mbas shume peripecish, sot ne Stokholm me ne fund u percaktua lojtari i pare qe eshte fiks ne startimin e Euro 2024.
Ai eshte Armando Broja!

WhatsApp Image 2024-03-26 at 12.00.30PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"