Ish-kampionia e WWE çmend fansat e saj me postimet s*ksi në “Only Fans” (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 31, 2024 | 17:42

Ish-kampionia e WWE çmend fansat e saj me postimet s*ksi në “Only Fans” (VIDEO)

WWE (World Wrestling Entertainment) është një kompani Wrestlingu, në SHBA. Një nga divizionet, normalisht është edhe ai femëror, ku për momentin merr pjesë një nga yjet më seksi të “Only Fans”.

3

Bëhet fjalë për Mendi Rous. Ish-kampionia e brandit “NXT”, ka një karrierë të dyfishtë, një si mundëse dhe tjetrën si modele e “Only Fans”.

bandicam 2024-03-31 16-56-01-953

Sportistja amerikane është bërë shumë e famshme për këtë arsye. Në një nga postimet e fundit në rrjetin social “Instagram”, ajo i fton të gjithë fansat e saj të shohin albumin e ri të fotove, që ka publikuar në “Only Fans”. (VIDEO)

bandicam 2024-03-31 17-37-25-199

bandicam 2024-03-31 17-38-38-190

 

bandicam 2024-03-31 16-56-33-720

bandicam 2024-03-31 16-56-56-629

bandicam 2024-03-31 16-58-02-292 bandicam 2024-03-31 16-58-14-572 bandicam 2024-03-31 16-58-20-155 bandicam 2024-03-31 16-58-29-968 bandicam 2024-03-31 16-58-33-628 bandicam 2024-03-31 16-58-42-876

bandicam 2024-03-31 16-57-32-282 bandicam 2024-03-31 16-57-45-155 bandicam 2024-03-31 16-57-55-018

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"