Irina Shaik pranon dëmin pas ndarjes nga Kristiano Ronaldo: Në 24 orë humba 11 milionë ndjekës në Instagram…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 25, 2023 | 22:25

Irina Shaik pranon dëmin pas ndarjes nga Kristiano Ronaldo: Në 24 orë humba 11 milionë ndjekës në Instagram…

Irina Shaik ka qenë një ndër dashuritë më të mëdha të Kristiano Ronaldos, por lidhja e tyre zgjati vetëm 5 vite, nga 2010-2015. Pasi ata u ndanë modelja ruse e kuptoi plotësisht fuqinë e imazhit të CR7-ës në botën e mediave sociale.fmnbff

Në atë kohë, ajo iu kërkoi ndjekësve të saj në Instagram që të mos e ndiqnin “nëse e njihnin vetëm si ish-in e Ronaldos”. Dhe fansat këtë gjë bënë, i hoqën menjëherë follow-in.

Irina e pranoi dhe vetë gjatë një intervistë: “Kur u ndava me Kristianon humba 11 milionë ndjekës brenda 24 orëve”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"