Interesim i kënaqshëm për derbin, ja sa bileta janë shitur për këtë takim

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2023 | 19:24

Interesim i kënaqshëm për derbin, ja sa bileta janë shitur për këtë takim

Tirana është organizatorja e derbit të fazës së dytën që po luhet aktualisht në “Air Albania”. Interesimi si zakonisht në derbin mes dy kryeqytetasve, Tirana dhe Partizani, mbetet im lartë, gjë e cila po shikohet edhe sonte.

AAAAAAA

“Panorama Sport” ka mësuar nga organizatorët se për këtë derbi janë shitur 13 mijë bileta. Gjithsesi kjo shifër mbetet e rrumbullakosur dhe më vonë do të mësohet ekzaktësisht.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"