I dha fund lidhjes me Ferran Torresin, vajza e Luis Enrikes në romancë me Aleks Markezin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 16, 2023 | 22:33

I dha fund lidhjes me Ferran Torresin, vajza e Luis Enrikes në romancë me Aleks Markezin

Pasi i dha fund lidhjes me Ferran Torresin, Sira Martinez  nuk ka humbur dhe ka nisur një romancë të re. Mediat spanjolle bëjnë të ditur se vajza e Luis Enrikes, tashmë është në një lidhje me Aleks Markezin, pilotin e Dukatit në Moto GP.

fe867ccb-2d07-4dc4-b9b2-d809f76b9a74_alta-libre-aspect-ratio_default_0

Edhe vetë Sira ka postuar një foto në rrjetet sociale me një kapele me numrin 73 të pilotit spanjoll, vëllait të Mark Markezit.

culemaniacos_17260331_5293016_658x347

085502570-3909e247-2663-4ea6-b341-8d4a056c69e9

085500889-49327933-766f-4ddf-9c69-2a6ecda6e2b2

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"