Hygerta Sako feston ditëlindjen dhe poston foto nga pushimet: Ndihem 24 vjeçe dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 10, 2019 | 12:39

Hygerta Sako feston ditëlindjen dhe poston foto nga pushimet: Ndihem 24 vjeçe dhe…

Moderatorja sportive Hygerta Sako, ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të ditën e djeshme.

hygerta

Përmes postimeve në rrjetet sociale, moderatorja ka ndarë me fansat në “Instagram” nga dita e saj e veçantë.

hygerta 1

“Nuk jam e lumtur që bëra 42, por jam e lumtur se ndihem si 24 dhe e dashuruar”, shkruan ajo në instastori.

hygerta 3

Nga postimet duket se ajo po kalon pushimet në Vlorë dhe duket në një formë të mirë dhe mjaft e lumtur në këto ditë vere.

hygerrta 5

Hygerta2

hYGERTA SAKO

/PANORAMASPORT.AL/

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"