Hap fals i Shkëndijës, Struga e Duros fiton edhe me 9 lojtarë në fushë. Ja rezultatet dhe renditja e kampionatit të Maqedonisë së Veriut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2023 | 17:38

Hap fals i Shkëndijës, Struga e Duros fiton edhe me 9 lojtarë në fushë. Ja rezultatet dhe renditja e kampionatit të Maqedonisë së Veriut

 

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e vlefshme për javën e 7-të të kampionatit të Maqedonisë së Veriut.

sgf

Struga e Shpëtim Duros ka fituar në transfertën me Bregalnica Stip. Pavarësisht 2 kartonëve të kuq, ata kanë fituar me rezultatin e përgjithshëm 3-1.

Ndërsa Sileks ka mposhtur Shkëndijën me rezultatin 2-1. Makedonija GP ka triumfuar me 3 gola nga Gostivarit.

TË GJITHA REZULTATET

56

RENDITJA

gdfhfg

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"