Golf dhe tenis, modelja ndez rrjetin me foto në pozicione provokuese

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 28, 2024 | 13:28

Golf dhe tenis, modelja ndez rrjetin me foto në pozicione provokuese

Bri Teresi, influencuesja e golfit dhe e tenisit në rrjetet sociale vijon të dhurojë shou në “Instagram” për 1.5 milionë ndjekësit e saj.

bandicam 2024-04-28 13-22-31-435

Modelja amerikane, si gjithnjë shfaqet në poza tepër provokuese, teksa ushtron sportet e saj të preferuar në një mënyrë “hot”.

bandicam 2024-04-28 13-18-09-565

bandicam 2024-04-28 13-18-19-225

bandicam 2024-04-28 13-18-22-614

bandicam 2024-04-28 13-18-30-585

bandicam 2024-04-28 13-18-34-327

bandicam 2024-04-28 13-18-45-695

bandicam 2024-04-28 13-19-00-530

bandicam 2024-04-28 13-19-07-059

bandicam 2024-04-28 13-19-10-304

bandicam 2024-04-28 13-19-12-942

bandicam 2024-04-28 13-19-20-278

bandicam 2024-04-28 13-19-29-861

bandicam 2024-04-28 13-19-35-288

bandicam 2024-04-28 13-19-40-678

bandicam 2024-04-28 13-19-50-450

bandicam 2024-04-28 13-20-00-589

bandicam 2024-04-28 13-20-22-752

bandicam 2024-04-28 13-20-43-905

bandicam 2024-04-28 13-20-53-769

bandicam 2024-04-28 13-21-09-015

bandicam 2024-04-28 13-21-17-773

bandicam 2024-04-28 13-21-31-358

bandicam 2024-04-28 13-21-37-860

bandicam 2024-04-28 13-21-45-002

bandicam 2024-04-28 13-21-49-014

bandicam 2024-04-28 13-21-56-622

bandicam 2024-04-28 13-22-14-333

bandicam 2024-04-28 13-22-24-903

bandicam 2024-04-28 13-22-34-782

bandicam 2024-04-28 13-22-50-766

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"