Gjyqtarët mbërrijnë me vonesë në stadium, shtyhet ndeshja e Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 23, 2023 | 15:10

Gjyqtarët mbërrijnë me vonesë në stadium, shtyhet ndeshja e Kategorisë së Parë

Ishte parashikuar të startonte në orën 15:00, por dueli mes Korabit dhe Besës është shtyrë dhe do të nisë me vonesë, për shkak se arbitrat e sfidës kanë mbërritur në stadium pak para orës 15:00, për shkak të një defekti që patën në automjetin e tyre, gjatë mbërritjes në Peshkopi.

Korabi Besa

Vlen të theksohet se gjyqtar kryesor i duelit Korabi-Besa është Ermal Gryka, asistentët janë Orgest Loci dhe Deivis Perndreca. Arbitër i katërt Gerard Çokaj.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"