“Gjermani, shqipet po vijnë”, Spanja dhe Italia nuk trembin Tifozët Kuq e Zi, reagimi në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2023 | 19:50

“Gjermani, shqipet po vijnë”, Spanja dhe Italia nuk trembin Tifozët Kuq e Zi, reagimi në rrjetet sociale

“Gjermani, shqipet po vijnë!” Ky është postimi i Tifozave Kuq e Zi, menjëherë pas shortit tw EURO 2024, ku goglat na vendosën ndaj kundërshtarëve si Spanja, Kroacia, Italia. As emrat e mëdhenj të futbollit europian duket se nuk trembin aspak mbështetësit e Kombëtares, që kanë përkrahur skuadrën gjithmonë.

tkz

Në shortin e hedhur në Hamburg, përveç personaliteteve të shumta të futbollit europian ishin të pranishëm edhe Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, trajneri i Kombëtares Silvinjo Mendes Kampos Zhunior dhe Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku.

 

bbb

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"