Futbollistja s*ksi çmend rrjetin/ 22 milionë shikime, videoja e transferimit të saj bëhet trend në platformën “X”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 23, 2024 | 22:16

Futbollistja s*ksi çmend rrjetin/ 22 milionë shikime, videoja e transferimit të saj bëhet trend në platformën “X”

Kelci Bouers është një nga futbullistet femra më trendi të kohëve të fundit. Ajo aktualisht po luan me skuadrën e femrave të Bërnmuthit, e ardhur si huazim nga Portsmuth.

-640-0-1711223638xrose-basiko-747

Me anë të një postimi në rrjetin social “X”, 20-vjeçarja ka falenderuar të gjithë fansat për suportin duke shtuar që mezi po pret për të nisur rrugëtimin e ri me skuadrën angleze.

“Përshëndetje djema, unë jam Kelsey Boëers dhe jam në Bournemouth. Mezi pres të filloj”, tha futbollistja në postimin e ekipit në rrjetin social.

Ky postim, ka kapur 20 milion shikime dhe ka bërë gjiro në të gjithë Anglinë.

 

1

Capture GIgHud1WIAAzmMK

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"