Futbollistët e Kombëtares festojnë me trajnerin, vajza e Silvinjos publikon videon: Qava kur e pashë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2023 | 23:23

Futbollistët e Kombëtares festojnë me trajnerin, vajza e Silvinjos publikon videon: Qava kur e pashë…

Trajneri Silvinjo është kthyer një ndër personat më të dashur të shqiptarëve për arsye se arriti të kualifikonte Shqipërinë në Europianin e 2024-ës.MixCollage-26-Nov-2023-01-49-PM-887

Ai arriti të kthente lumturinë dhe shpresën tek Kombëtarja dhe tifozët kuqezi.

Shumë video qarkullojnë në rrjetet sociale në nder të tij, dhe së fundmi një e tillë është shpërndarë dhe nga vajza e teknikut brazilian. Aty shfaqet Silvinjo duke festuar me futbollistët e Kombëtares.

Tati e ka publikuar në InstaStory me mbishkrimin: Qava kur shikova këtë (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"