“Futbolli në Skoci më ka ndihmuar”, Ramadani: Ja detyra që më dha Silvinjo për ndeshjen me Poloninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 28, 2023 | 13:11

“Futbolli në Skoci më ka ndihmuar”, Ramadani: Ja detyra që më dha Silvinjo për ndeshjen me Poloninë

Ylber Ramadani ka fituar një vend titullari në formacionin e Silvinjos, teksa pas ndeshjes me Poloninë, u shpreh:

poloni shqiperi ramadani

“Normalisht futbolli në Skoci më ka ndihmuar shumë, pasi jam përmirësuar shumë. Luaj rregullisht në një kampionat me cilësi, ndaj ndihem shumë mirë. Unë kisha një detyrë të veçantë dhe besoj se ia dola me sukses. Detyra ime ishte të markoja Zielinskin në çdo cep të fushës dhe trajneri më tha që e bëra shumë mire”, u shpreh për SuperSport Ramadani.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"