FOTO+VIDEO/ Xhorxhina Rodrigez “tërbon” CR7-ën me linjat fizike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 4, 2024 | 23:27

FOTO+VIDEO/ Xhorxhina Rodrigez “tërbon” CR7-ën me linjat fizike

Kristiano Ronaldo dhe Xhorxhina Rodrigez janë një ndër çiftet më të konsoliduara, të cilët kanë arritur t’i rezistojnë etapave.

xheorxhina

Xhorxhina pavarësisht se nuk mund të krahasohet me reputacionin e CR7-s, përpiqet të gjejë “alternativë” për të rënë në sy, e ky hiret e kolme ia bëjnë më të lehtë “punën”.

xhorxhina

Së fundmi Xhorxhina shfaqet duke kryer ushtrime, e ku dalin në pah linjat e formësuara.

XHEORXHINA666

Edhe pse ajo është nënë prej disa vitesh, sërish di të kujdeset për trupin deri në detaj.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"