FOTO+VIDEO/ Situata në stadiumin Tomori, bari “pushton” shkallët e tribunës përballë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 6, 2023 | 19:30

FOTO+VIDEO/ Situata në stadiumin Tomori, bari “pushton” shkallët e tribunës përballë

Ekipi i Tomorit është pjesë e Kategorisë së Parë dhe në prag të nisjes së sezonit të ri, duket se stadiumi iu është katandisur.Collage Maker-06-Jul-2023-07-25-PM-5546

Në pamjet e siguruara nga “Panorama Sport” vihet re katandisja e shkallëve të tribunës përballë. Kudo ka mbirë bari madje janë dëmtuar edhe disa stola.

358526198_678553160782952_8139701433540294325_n 358554623_606570757968329_7812062138166356702_n 358563578_797761788734223_712626827621504255_n 358574268_257298120274097_3687626344647828269_n 358558547_227292856845027_2691989954009067215_n 358550252_982109893244509_3938516384834519299_n 358541818_1027416024916343_7346920532642288008_n 358613239_803826404667727_7591518509751998943_n 358636518_288981053536085_7077689187828489011_n 358530538_948162216446351_2620714911545669521_n 358574268_793959415796025_8954852284863697152_n 358619393_1429842601188301_448110301310457469_n 358635676_284297590785968_8428369442296489526_n 358554599_6396681653746078_3144455462813017950_n 358383304_935875637471030_2879277865991811678_n 358492576_600103822105802_1562742060584587959_n

Edhe pse fusha duket në gjendje të mirë smund të themi të njëjtën gjë për vendin ku ulen tifozët për të ndjekur ndeshjet nga afër.

Rikujtojmë që sezonin që lamë pas beratasit e mbyllën në vendin 4-të me 43 pikë.

EDI SPAHIU-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"