FOTO+VIDEO/ Mbushet “Air Albania”/ Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe “ndezin” stadiumin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 19:23

FOTO+VIDEO/ Mbushet “Air Albania”/ Tifozët në mbështetje të Kombëtares! Nisin festën dhe “ndezin” stadiumin

Stadiumi “Air Albania” tashmë është mbushur, ndërsa tifozët kanë filluar festën.

uck

Të shumtë në numër dhe të veshur kuqezi ata janë në mbështetje të kombëtares, e cila edhe pse tashme e kualifikuar në EURO 2024 synon të marrë edhe një fitore në shtëpi me Ishujt Faroe.  Kombëtarja shqiptare renditet e para në Grupin E me 14 pikë, Çekia 12 pikë, Polonia 11, Moldavia 10 dhe Ishujt Faro 1 pikë.

;

tifozet-ne-stadium-feste-kombetarja-1 tifozet-ne-stadium-feste-kombetarja-2 tifozet-ne-stadium-feste-kombetarja-2 (1) tifozet-ne-stadium-feste-kombetarja-4

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"