FOTO+VIDEO/ Mauro Ikardi feston 31-vjetorin e lindjes, ja surpriza dhe urimi i Uanda Narës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 19, 2024 | 15:00

FOTO+VIDEO/ Mauro Ikardi feston 31-vjetorin e lindjes, ja surpriza dhe urimi i Uanda Narës

Sulmuesi i Gallatasarait, Mauro Ikardi feston sot 31-vjetorin e lindjes. MixCollage-19-Feb-2024-02-55-PM-6797

Bashkëshortja e tij, Uanda Nara është përkujdesur që kjo të jetë një ditë e veçantë për argjentinasin. Ajo ka ndarë disa momente me futbollistin si dhe fëmijët e tyre.

Ata e kanë surprizuar Ikardin me një tortë si dhe duke i kënduar këngën e ditëlindjes. Të gjithë shfaqen shumë të lumtur në imazhet e postuara.

“Ditëlindje të gëzuar, dashuria e jetëve tona”, shkruan Uanda në “Instagram”.


View this post on Instagram

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"