FOTO+VIDEO/ Dëbora e parë në Pukë, rrezikohet të mos luhet ndeshja Tërbuni-Besëlidhja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 25, 2023 | 11:09

FOTO+VIDEO/ Dëbora e parë në Pukë, rrezikohet të mos luhet ndeshja Tërbuni-Besëlidhja

Rreth orës 10 kanë nisur reshjet e para të dëborës në Pukë.

MixCollage-25-Nov-2023-10-56-AM-4428

Sipas burimeve për Panorama Sport rrezikohet që të mos luhet ndeshja e planifikuar mes Tërbunit dhe Besëlidhjes e vlefshme për javën e 8-të të Grupit A në Kategorinë e Dytë. 

Nga videoja vihet re që reshjet e dëborës janë shumë të shpeshta dhe fryn shumë erë. Fotot dhe videoja janë filmuar në stadiumin “Ismail Xhemali” në Pukë.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 10.46.37 (1) (1) WhatsApp Image 2023-11-25 at 10.46.38 (1)GANI PEMA-PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"