FOTOLAJM/ Nga fushë e blertë në “moçal”, shikoni kushtet në të cilat u zhvillua ndeshja e Kupës së Shqipërisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 6, 2023 | 22:12

FOTOLAJM/ Nga fushë e blertë në “moçal”, shikoni kushtet në të cilat u zhvillua ndeshja e Kupës së Shqipërisë

Kastrioti u përball me Elbasanin sot në ndeshjen e vlefshme për raundin e 1/16 në Kupën e Shqipërisë. Verdheblutë arritën të mposhtnin krutanët duke u kualifikuar kështu në fazën tjetër.MixCollage-06-Dec-2023-05-58-PM-6212 (1)

Por ajo që ra në sy padyshim janë kushtet në të cilat u zhvillua kjo ndeshje. “Panorama Sport” ka arritur të sigurojë pamje nga stadiumi në Fushë Krujë.

Përpara se ndeshja të niste fusha ishte e blertë dhe dukej pa shumë probleme, por në fund dukej si një “moçal”.

WhatsApp Image 2023-12-06 at 17.51.37 (2) WhatsApp Image 2023-12-06 at 17.51.37 (1) (1) WhatsApp Image 2023-12-06 at 17.51.38 (1) (2)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"