FOTOLAJM/ Mesazh nga tribuna, bukuroshja polake i kërkon fanellën Kumbullës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 27, 2023 | 20:44

FOTOLAJM/ Mesazh nga tribuna, bukuroshja polake i kërkon fanellën Kumbullës

Ka startuar në orën 20:45, në Varshavë mes Polonisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për kualifikueset e Europianit. Përveçse afro 1 mijë tifozëve shqiptarë që do të bëjnë tifo për kuqezinjtë, në shkallët e stadiumit ka edhe polakë që kanë simpati për futbollistët e Kombëtares shqiptare.

a8b1bd19-3fa8-4343-aa68-8dac670446ce

Një bukuroshe bjonde nga Polonia, ka bërë një pankartë speciale, teksa e mban në duar e pozicionuar në një prej tribunave ku shkruhet: “Kumbulla, mund të kem fanellën tuaj”.

Një kërkesë e hapur kjo për mbrojtësin shqiptar, që në rast se arrin ta shquaj këtë pankartë, me siguri që ka për ta bërë të lumtur bukuroshen polake.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"