FOTOLAJM/ Kundërshtarë të frikshëm për Shqipërinë në Europian, Etrit Berisha ia plas të qeshurës dhe shton Brazilin në grup

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2023 | 21:45

FOTOLAJM/ Kundërshtarë të frikshëm për Shqipërinë në Europian, Etrit Berisha ia plas të qeshurës dhe shton Brazilin në grup

Shorti i Europianit, ka qenë kryefjala e pasdites së sotme, teksa goglat u treguan të pamëshirshme për Shqipërinë duke i rezervuar kundërshtarë “big” si Italia, Spanja dhe Kroacia.  

Berisha Strakosha

Të shumta kanë qenë reagimet në rrjetet sociale, të protagonistëve, teksa ndër me epiket ka qenë story i portierit Etrit Berisha, i cili kur mësoi kundërshtarët ia plasi të qeshurit, teksa për batutë, ka shtuar edhe Brazilin në listën e kundërshtarëve, duke lënë të nënkuptohet që këta ishin rivalët më të vështirë të mundshëm për Shqipërinë.  

BERISHAAAA

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"