FOTOLAJM/ “Kjo është Shqipëria jonë e dashur e kur*vave dhe…”, shpërthen Klodian Duro

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 13, 2024 | 23:31

FOTOLAJM/ “Kjo është Shqipëria jonë e dashur e kur*vave dhe…”, shpërthen Klodian Duro

Ish-mesfushori i Kombëtares, Klodian Duro, duket shumë sensitiv në lidhje me zhvillimet dhe debatet e fundit në Big Brother VIP Albania. Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, Duro ka shpërthyer ndaj opinionistit Arbër Hajdari dhe konkurrentit Julian Deda, duke i cilësuar si dy çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait. Gjithashtu ish-mesfushori i Kombëtares ka shprehur haptazi mbështetjen për banoren Egla Ceno. 

duro

Duro nuk është mjaftuar me kaq, teksa shkruan se kjo është Shqipëria jonë e dashur e çunave të babait, kollovarëve dhe kurv*ave që lëpijnë majtas dhe djathtas. Një reagim goxha i guximshëm ky nga ana e 46-vjeçarit, i cili u përjashtua nga Big Brother VIP Albania, për shkak të deklaratës së nxituar se kishte dhunuar bashkëshorten.  

duro klod

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"