FOTO+18/ Ish-basketbollistja e Tiranës nuk pyet për skandale, tejkalon veten me publikimin e fotove “të nxehta”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2023 | 21:21

FOTO+18/ Ish-basketbollistja e Tiranës nuk pyet për skandale, tejkalon veten me publikimin e fotove “të nxehta”

Milica Daboviç, ish-basketbollistja serbe e Tiranës, Vllaznisë dhe Flamurtarit, është shpesh objekt i mediave për shkak të fotografive provokuese që publikon në rrjetet sociale. Përkundër sulmeve të vazhdueshme dhe përballjeve me ndjekësit e saj, stuhia kur ajo publikon fotografi ku shfaqet pak më shumë lëkurë, nuk pushon.

milica

Mirëpo, Milica nuk u kushton aspak rëndësi komenteve të ashpra, por publikon përmbajtje të reja gjerësisht për fansat e saj besnikë, veçanërisht për ata që e duan trupin e saj të zhveshur.

Kështu në profilin e saj në Instagram ajo ka publikuar një video nga një sesion fotografik, ku ka pozuar me një kostum mjaft sfidues duke vendosur dorën te organi gjenital. Komentet kanë vijuar njëri pas tjetrit dhe Milica ka shijuar këtë set fotografik, të cilin mund ta shihni në fotogaleri.

1 2 3

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"