FOTO+ VIDEO/ “Xhamadani vija vija…”- Elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares, tifozë të shumtë festojnë në rrugë e lokale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 20, 2023 | 18:36

FOTO+ VIDEO/ “Xhamadani vija vija…”- Elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares, tifozë të shumtë festojnë në rrugë e lokale

Kur na ndajnë edhe pak orë nga fillimi i ndeshjes së kombëtares me Ishujt Faroe, në rrugët dhe lokalet e Tiranës atmosfera është elektrizuar.

4

Tifozë të shumtë, të veshur kuq e zi janë mbledhur duke festuar kualifikimin e kombëtares shqiptare.

Në videot e siguruara nga LSA shihen teksa ata këndojnë këngë patriotike.

Kujtojmë që Kombëtarja shqiptare e ka siguruar biletën për në EURO 2024, por sonte është paralajmëruar se do të jetë një feste e madhe, e cila pritet të zgjasë deri në orët e para të mëngjesit.

;

;

11 31

Moment festiv (VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"