FOTO + VIDEO/ Thumbime me koreografi, shikoni mesazhat provokuese të dy tifozërive

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 3, 2023 | 19:42

FOTO + VIDEO/ Thumbime me koreografi, shikoni mesazhat provokuese të dy tifozërive

Është bërë thuajse model në derbi, që spektakli i tribunave është shumë herë më lart sesa ajo që dhurojnë skuadrat në fushën e lojës. Kjo po duket edhe në derbin e sotëm.

MixCollage-03-Dec-2023-07-40-PM-7040

Thumbimet me koreografi mes tifozëerive janë të pritshme. Në videot e mëposhtme do të shikoni mesazhet thumbues dhe provokuese të ultrasve të dy skuadrave për njëri-tjetrin.

X X1

only

(VIDEO)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"