FOTO/ Veronika Bielik, një tifoze “hot” për Liverpulin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2024 | 0:01

FOTO/ Veronika Bielik, një tifoze “hot” për Liverpulin

Veronika Bielik, blogere dhe tifoze e Liverpulit, njihet si modelja më seksi e “Instagram”-it.

dgdgd6

30-vjeçarja polake, e cila konsiderohet gjithashtu si një prej femrave me të pasmet më të bukura, vijon të dhurojë shou me postimet e saj “hot” në rrjetin social.

veronica.bielik.combo.ferrari.2021.1440x864

Veronika veronika2 veronikaaaa

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"