FOTO/ Vazhdon drama! Mauro Ikardi publikon mesazhet e zënkës me Uanda Narën: Je shumë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 26, 2022 | 22:54

FOTO/ Vazhdon drama! Mauro Ikardi publikon mesazhet e zënkës me Uanda Narën: Je shumë…

Dashuria nuk është më në ajër për Wanda Nara dhe Mauro Icardi. Pas disa thashethemeve për ndarjen e tyre, aktorja argjentinase ka zbuluar se po divorcohet me sulmuesin e ‘Galatasaray’ pas një marrëdhënieje 9-vjeçare.

wanda-nara-mauro-icardi-panorama-plus-6

Mirëpo duket se futbollisti nuk do ta pranojë ndarjen. Ai vijon të postojë foto me të, madje e ka edhe në profilin e tij të Instagram një foto së bashku.

Icardi zbuloi gjithashtu se Wanda i dërgon mesazhe. “Ti je i vetmuar. Ose thua se je i vetmuar, por je toksik”, ka shkruar Mauro, duke postuar pamjen e parë të një bisede me një grua.

Në një tjetër postim, argjentinasi tregoi se si Wanda e pyet në korrespodencë se ku ishte dhe pse vendosi të dilte shëtitje, dhe të mos qëndronte me fëmijën. Sulmuesi përgjigjet mjaft nervoz se nuk është i detyruar të japë shpjegim, sepse ishte Wanda ajo që e la.

Më pas Icardi shton me ironi: “Tani do të kontrollosh jetën time edhe pasi të jemi ndarë?” Sepse ti je gënjeshtar, i martuar edhe beqar,”u përgjigj Wanda Nara . “Ne jemi të njëjtët!” ka shkruar Icardi.

  

“Nuk ke asgjë që dëshiron të më thuash fillimisht, apo jo? Mirë, më fal”, shkruan Wanda. “Sa helmuese je!” Icardi u përgjigj. Megjithatë, pas 10 minutash, futbollisti publikoi një pamje të një videotelefonate me Wanda, të cilën e nënshkroi me tekstin e mëposhtëm: “Të dua, Toxie”.

Mauro Icardi ka jetuar një sërë emocionesh të ndryshme në muajt e fundit. Së pari, ai u largua nga Paris Saint-Germain pasi trajneri Cristophe Galtier nuk e konsideroi atë si pjesë të projektit për sezonin 2022-2023. Për këtë arsye, ai duhej të largohej dhe të nënshkruante me ‘Galatasaray’ në ‘Ligën Turke’.

Por tani, futbolli nuk është më përparësia e tij. Sulmuesi argjentinas ishte në një lidhje me Wanda Nara, me të cilën ka dy fëmijë. Por, aktorja konfirmoi fundin e martesës së tyre pas 9 vitesh të gjata.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, aktorja konfirmoi se po ndahen, por ajo nuk dha arsye pse.

“Më duket shumë e dhimbshme ta jetoj këtë moment,” tha Wanda Nara përmes Instagramit. “Por falë ekspozimit tim, gjërave që tejkalojnë dhe spekulimet e mediave, unë mendoj se është më mirë që ju ta dini atë nga unë. Unë nuk kam asgjë tjetër për të thënë dhe nuk do të jap më shumë detaje në lidhje me këtë ndarje. Unë ju kërkoj ju lutem të kuptoni pozicionin tim, jo ​​vetëm për mua, por edhe për fëmijët e mi “.

Ky status në Instagram erdhi pasi ajo iu përgjigj një pyetje se sa kohë ka qenë e martuar me Mauro Icardi. Ajo nuk u përgjigj në kohën e tanishme por tha “ne ishim bashkë për 9 vjet”.

Kohët e fundit, ata të dy kishin nënshkruar tashmë letrat e divorcit pas ‘problemeve serioze’ midis tyre. Ata u pajtuan më pas, por tani duket se martesa e tyre ka përfunduar plotësisht dhe nuk ka kthim mbrapa.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"