FOTO/ Uanda Nara nuk i rezistoi tundimit, bëhet pjesë e platformës me pullë të kuqe dhe i vë flakën rrjetit me postimet e para

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 3, 2024 | 23:23

FOTO/ Uanda Nara nuk i rezistoi tundimit, bëhet pjesë e platformës me pullë të kuqe dhe i vë flakën rrjetit me postimet e para

Uanda Nara mbetet një prej femrave më të komentuara të “showbiz”-it, e pranishme rregullisht në kronikat rozë.

fdssdffsdsfdsffsdsfd

Partnerja e Mauro Ikardit, së fundmi ka menduar që t’i trazojë ujërat me një postim “hot” në rrjetet sociale. Uanda shfaqet me një bluzëtransparente, duke mos lënë shumë vend për imagjinatën.

sdadasdsadasdasadsasd

Në fakt, ky postim ishte pjesë e sipërmarrjes së saj të re. Uanda Nara ka bërë të ditur se i është bashkuar si imazh kryesor platformës me pagesë më përmbajtje për të rritur, “Divas Play”. Dhe ky, ishte postimi i parë i saj sa për të ngrohur pas atmosferën…

XlbcoiodO_2000x1500__1 f_qBZcyfA_1256x620__1

sfddsfdfsfdsfsdsfdsfd

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"