FOTO/ U zhvesh në festën e titullit të Napolit, modelja është penduar: E tepruan, më puthnin dhe preknin prapanicën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 15, 2023 | 23:44

FOTO/ U zhvesh në festën e titullit të Napolit, modelja është penduar: E tepruan, më puthnin dhe preknin prapanicën

Modelja italiane Emi Buono kishte premtuar në një emision televiziv se do të dilte “topless” në festën e titullit nëse Napoli shpallej kampion. Dhe ajo e mbajti premtimin, por jo me përfundimin që priste.

fgdfgdfgfdgfdgd

Bukuroshja Emi u shfaq në rrugët e Napolit mbi shpatullat e një miku, teksa ishte vetëm me mbathje. Por tifozët napolitanë duket e tejkaluan me entuziazmin dhe ka qenë vetë modelja e cila në rrjetet sociale ka reaguar duke pranuar se ishte penduar.

Capture

“Kam qenë shumë i trishtuar këto ditë për shkak të kritikave që kam marrë. U ndjeva e përdhunuar. Është e vërtetë që u zhvesha, por nuk është se ia hodha trupin tim personave. M’u duke pak e tepruar që njerëzit më puthnin dhe më preknim prapanicën”, tha ajo.

@emy_buono2 Risposta a @Zio Toni M.???? ♬ suono originale – Emybuono2

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mtreguendalamiaforza

View this post on Instagram

A post shared by Gianmarco Gemsee de Martino (@7gemsee)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by mr Pee Artist (@mr.pee_official)

View this post on Instagram

A post shared by Emy Buono (@emy_buono_)


PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"