FOTO/ U nda nga gruaja për shkak të gazetares sportive, trajneri i Bajernit kapet mat në një jaht në Ibiza

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 30, 2022 | 14:57

FOTO/ U nda nga gruaja për shkak të gazetares sportive, trajneri i Bajernit kapet mat në një jaht në Ibiza

Trajneri i Bajernit, Julian Nagelsman duke se e ka lënë pas krahëve sezonin e parë zhgënjyes në krye të bavarezëve dhe po kalon pushimet së bashku me gazetaren gjermane të sportit, Lena Vurzenberg.

Collage Maker-30-Jun-2022-02.52-PM

Nagelsman përfundoi martesën me gruan e tij e cila zgjaste qe nga viti 2018 në fillim të këtij muaji pas pëlqimit për gazetaren e “Bild”-it.

Çifti është kapur mat duke kaluar pushimet në një jaht në Ibiza, ku shfaqen shumë pranë njëri tjetrit duke dhuruar disa momente të nxehta.

56756757

67567567

5675675675

6756756767

54456464

6456456456

5645646456

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"