FOTO/ Torta speciale për Eva Muratin bën xhiron e mediave të njohura ndërkombëtare, britanikët mahniten pas prezantueses shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 2, 2024 | 21:25

FOTO/ Torta speciale për Eva Muratin bën xhiron e mediave të njohura ndërkombëtare, britanikët mahniten pas prezantueses shqiptare

Prezantuesja Eva Murati ka përfunduar përsëri në objektivin e mediave ndërkombëtare.

sdfdsdfssfdsdfdsfsd

Bukuroshja shqiptare, e cila prezanton emisionin për Ligën e Kampioneve në  “Tring”, ka qenë përsëri objektivi i artikujve të tabloidit britanik “The Sun”, të cilit nuk i shpëtoi nga vëmendja torta e veçantë për të.

sdfsdfdsfdsfdsf dsffsdfsdfsffdsdf

Finalja e Ligës së Kampioneve ka mbyllur edhe këtë edicion të turneut të dielën në darkë dhe para saj, Eva e festoi me një tortë që kujtonte tetëvjetorin e prezantimit të emisionit të këtij evenimenti futbollistik.

Fotot e saj janë publikuar nga “The Sun” i cili ndjek vazhdimisht bukuroshen shqiptare dhe gjithë postimet e saj, futbollistike apo jo.

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"