FOTO/ Titullar në barazimin e çmendur të Interit në Ligën e Kampioneve, shihni statistikat dhe notën e Kristjan Asllanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 30, 2023 | 0:02

FOTO/ Titullar në barazimin e çmendur të Interit në Ligën e Kampioneve, shihni statistikat dhe notën e Kristjan Asllanit

Kristjan Asllani ishte sot titullar në ndeshjen që Interi barazoi 3-3 në fushën e Benfikës, në një rezultat të pabesueshëm pasi shifrat ishin 3-0 për vendasit në pjesën e parë.

cvxxcvcvxvcxcvxcv

Futbollisti në fakt ka dhuruar një ndeshje me dy tablo, ashtu si e gjithë skuadra, pasi në pjesën  e parë ishte larg nivelit të tij, duke qenë shumë më i qartë në të dytën dhe duke u bërë protagonist i nisjes së aksioneve sulmuese.

Në statistikat e përmbledhura për këtë ndeshje nga SOFASCORE, shihet se si ai ka gjetur me saktësi 2 nga 4 tentativat për top të gjatë, teksa ishte i saktë në 68 nga 71 pasimet që tentoi. Për këto statistika të regjistruara gjatë duelit. ai u vlerësua me notën 6,7.

WhatsApp Image 2023-11-29 at 11.27.12 PM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"