FOTO/ Tension në ndeshjen ku Besëlidhja “humbi kreun”, në fushë edhe policia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2024 | 20:14

FOTO/ Tension në ndeshjen ku Besëlidhja “humbi kreun”, në fushë edhe policia

Skuadra e Besëlidhjes ka “humbur kreun” e renditjes në Grupin A të Kategorisë së Dytë, pasi është ndalur në barazim në shtëpi nga Tërbuni me shifrat 3-3. Një rezultat që i jep mundësinë Valbonës t’i kalojë lezhjanët meqë ka një ndeshje më pak. 

436096637_6651127448323292_5786462238124469376_n

Natyrshëm që një situatë e tillë nuk ka kënaqur vendasit dhe në foto e shpërndara në rrjetet sociale nga tifozët e Tërbunit, janë pasqyruar edhe disa momente tensioni në fund të ndeshjes.

Aty ka pasur një konfrontim mes lojtarëve vendas dhe atyre miq, teksa kishte edhe kërcënime nga tribunat. Ndërhyrja e delegatit por edhe e forcave të rendit në ambientet e stadiumit, nuk ka lejuar që situata të përshkallëzohej.

435906341_6651139151655455_8331510281008043342_n 436352179_6651118004990903_1038530105083570815_n 435917830_6651132158322821_4351716455934120399_n 435977566_6651147518321285_3866231437888406490_n 435972542_6651115694991134_3673846181249430487_n 435993644_6651134198322617_8346265149345411804_n 436319892_6651111874991516_8231361898980266955_n 435940896_6651150044987699_4676392411573955123_n 436096637_6651127448323292_5786462238124469376_n 436128987_6651143558321681_9166188300080849894_n 435967889_6651136708322366_777554020100440278_n 436280287_6651131811656189_8065782463444125403_n 436446499_6651107654991938_7731528133273185424_n

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"