FOTO/ S*ks me Kvarën dhe surprizë të këndshme për Rrahmani & CO, seksbomba napoletane “zbut” humbjen ndaj Empolit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 14, 2023 | 13:04

FOTO/ S*ks me Kvarën dhe surprizë të këndshme për Rrahmani & CO, seksbomba napoletane “zbut” humbjen ndaj Empolit

Paola Saulino njihet si një nga tifozet më të zjarrta të Napolit. Edhe pse ekipi i Rudi Garcias nuk ia doli dot në shtëpi kundër Empolit, Saulino ka gjetur mënyrën më efikase për ti bërë mbështetësit e kampionëve në fuqi të ligës italiane ta hedhin pas krahëve disfatën.

MixCollage-14-Nov-2023-10-12-AM-2442

Ajo prezanton linjat e zjarrta trupore para pasqyrës, të cilat gati sa nuk ia shpërthejnë veshjen e ngushtë.

Përpara fundit të kampionatit sezonin e kaluar, ajo gjithashtu bëri një premtim për lojtarët e Napolit, të cilëve do t’i bënte s*ks oral të gjithëve nëse do të dilnin kampion, ndërsa për Kvaratskhelian në veçanti ishte e gatshme të kalonte një natë të tërë.

2

4

5

6

8

7

9

0

MixCollage-14-Nov-2023-10-09-AM-1041

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"