FOTO/ “Shqipëria feston me stil”, UEFA vazhdon t’i bëjë jehonë në rrjetet sociale kuqezinjve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 21, 2023 | 13:30

FOTO/ “Shqipëria feston me stil”, UEFA vazhdon t’i bëjë jehonë në rrjetet sociale kuqezinjve

Shqipëria arriti një kualifikim historik për në finalet e Europianit “Gjermani 2024”, me barazimin e djeshëm përballë Ishujve Faroe që na renditi të parët në Grupin E.

MixCollage-21-Nov-2023-01-27-PM-4242

Festa nuk mungoi në stadiumin “Air Albania”, me lojtarët dhe stafin që u bënë të gjithë së bashku pas takimit në fushën e lojës.

Madje edhe UEFA i ka bërë jehonë kësaj gjëje, duke postuar një foto dhe duke shkruar: “Shqipëria feston me stil!”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"