FOTO/ Shorti i Ligës së Europës, reagojnë tifozët e skuadrave italiane. Ja memet që pushtuan rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 23, 2024 | 16:15

FOTO/ Shorti i Ligës së Europës, reagojnë tifozët e skuadrave italiane. Ja memet që pushtuan rrjetet sociale

Sot në Nion të Zvicrës është hedhur shorti i Ligës së Europës për fazën e 1/8-ave.

MixCollage-23-Feb-2024-02-35-PM-9293

Milani ka “peshkuar” Slavian e Pragës, ndërsa Atalanta e Gjimshitit do të ketë sfidën e vështirë me Sportingun e Lisbonës. Një duel interesant pritet ai mes Romës dhe Brajtonit të De Zerbit, trajneri italian.

Tifozët menjëherë kanë reaguar në rrjetet sociale përmes memeve. Në kaq pak kohë ato janë bërë virale dhe “pushtuar” rrjetin.

1 2 3 4 5

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"