FOTO/ Romi Ortega, muza argjentinase ndez rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 3, 2024 | 22:43

FOTO/ Romi Ortega, muza argjentinase ndez rrjetin

Me 267K në “Instagram”, Romi Ortega njihet si një nga tifozet më seksi të kombëtares argjentinase të futbollit.

romi-ortega

Modelja seksi latine, pjesë e “OnlyFans”, vijon të dhuroi shou në rrjetet sociale, me foto dhe video provokuese.

3309503

Me të pasmet në plan të parë, ajo shfaqet në top-formë, duke marrë komplimente të shumta nga fansat.

3309507

I5VEKFL22JG3ZAY4CFPSE2I2MY

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"