FOTO/ “Rikthehet” Indrit Fortuzi, shikoni çfarë bën me flamurin e Tiranës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 22, 2023 | 14:46

FOTO/ “Rikthehet” Indrit Fortuzi, shikoni çfarë bën me flamurin e Tiranës

Indrit Fortuzi është një nga sulmuesit më të mirë që ka pasur futbolli shqiptar ndër vite. Aktualisht jeton në Kanada dhe prej vitesh ka emigruar aty.

indrit-fortuzi-5d1484ee-4730-4f2b-97bf-0f57b58396a-resize-750

Pas problemeve që pati kohë më parë ai ka dalë pothuajse fare nga qarkullimi dhe ka evituar mediat. Por nuk i ka shpëtuar dot “paparacëve” të rastësishëm në një “Sofra Tironse” që është organizuar në Toronto dhe kanë marrë pjesë shumë bashkatdhetarë që kanë emigruar dhe jetojnë atje.

Dhe si mund të mungonte në duart e Fortuzit flamuri i Tiranës, skuadër me të cilën shkroi historinë.

FORTUZI (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"