FOTO/ Qeqa Krelani, gazetarja se*si e Kosovës shkëlqen në Tiranë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2024 | 21:08

FOTO/ Qeqa Krelani, gazetarja se*si e Kosovës shkëlqen në Tiranë

Qeqa Krelani ishte e pranishëm në stadiumin “Air Albania” për finalen e Kupës së Shqipërisë ndërmjet Egnatias dhe Kukësit, takim i fituar nga skuadra rrogozhinase me rezultatin 1-0.

Qeqa

Gazetarja kosovare tërhoqi vëmendje në tribunë, ndërsa si gjithnjë spikat edhe në rrjetet sociale, teksa shfaqet në top-formë në “Instagram”.

qeqa silvinjo qeqa2

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"