FOTO/ “Qatar N’24″, rikthimi plot sharm i Enxhi Bibës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2022 | 20:24

FOTO/ “Qatar N’24″, rikthimi plot sharm i Enxhi Bibës

E shkëputur për pak kohë nga ekrani, Enxhi Biba është rikthyer në shtëpi, e tashmë po moderon me sukses “Qatar N’24″, program kushtuar Kampionatit Botëror, që transmetohet çdo ditë në kanalin më të madh informativ “News 24”.

Enxhi Biba

Enxhi duket në një formë të mrekullueshme, teksa tërheq vëmendje në studio me sharmin dhe bukurinë e saj.


View this post on Instagram

A post shared by Enxhi Biba (@enxhi.biba)

 

 

 

View this post on Instagram

 

  A post shared by Enxhi Biba (@enxhi.biba)

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

A post shared by Enxhi Biba (@enxhi.biba)

 

 

 

View this post on Instagram

 

  A post shared by Enxhi Biba (@enxhi.biba)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"