FOTO/ Përmbytet një pjesë e fushës, ja çfarë pritet të ndodhë me sfidën e Kategorisë së Parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 11, 2022 | 13:36

FOTO/ Përmbytet një pjesë e fushës, ja çfarë pritet të ndodhë me sfidën e Kategorisë së Parë

Sfida midis Besëlidhjes dhe Apolonisë, e cila ishte programuar të startonte në orën 13:00 të ditës së sotme, nuk ka nisur ende për shkak të rreshjeve të dendura të shiut.

WhatsApp Image 2022-12-11 at 1.31.42 PM (2) (1)

Siç mëson “Panorama Sport”, një pjesë e fushës është përmbytur dhe u provua nëse do të luhej ose jo.

Kështu kjo sfidë është anuluar dhe në ditët e ardhshme do të merret vendimi se kur do të luhet.

WhatsApp Image 2022-12-11 at 1.31.42 PM (1) (1)

WhatsApp Image 2022-12-11 at 1.31.42 PM (3)

PRENG GJIKOLA – PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"