FOTO/ Ngjarje e frikshme në Kategorinë e Parë, portieri i Pogradecit dërgohet në spital pas dëmtimit horror

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 16, 2022 | 16:27

FOTO/ Ngjarje e frikshme në Kategorinë e Parë, portieri i Pogradecit dërgohet në spital pas dëmtimit horror

Një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur në sfidën midis Pogradecit dhe Shkumbinit, ku portieri i vendasve, Herdis Alliu i ranë të fikët në fushë.

pjimage

Kjo gjë ka ndodhur në minutën e 11′, ku rezultati ishte 0-0, si pasojë e përplasjes së Alliut me sulmuesin kundërshtarë, gjë që solli ndërhyrjen e ambulancës, e cila e dërgoi në spital.

Lojtarët dhe u publiku u shqetësuan shumë, por siç bëhet me dije ai ndodhet në gjendje të mirë.

278225716_1172205370205567_8798415783027480667_n (1)

278054186_508627580860430_2623234849330285720_n (1)

278078637_5226372180718814_8459227417884165296_n (1)

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"