FOTO/ Nga ofendimet e Murinjos, te sulmet me karrige! Arbitri Teljor lë gjithçka pas për… qenin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 3, 2023 | 10:57

FOTO/ Nga ofendimet e Murinjos, te sulmet me karrige! Arbitri Teljor lë gjithçka pas për… qenin

Antoni Teljor ka qenë këtë javë protagonisti më i madh pas finales së Ligës së Europës. Vendimet e tij kanë sjellë shumë pakënaqësi në kampin e Romës dhe protestat e vazhdueshme e ofendimet e Murinjos, janbë pasur me sulme të tifozëve në aeroport.

murinjo tejler

Megjithatë, Tejlor ka lënë gjithçka pas dhe është rikthyer në Angli ku ka nisur jetën e tij normale. Së fundmi, mediat i kanë publikuar edhe foto së bashku me partneren e tij në rrugët e Mançesterit, duke shëtitur qenin.

Në ndeshjen mes Seviljas dhe Romës, Tejlor i mohoi një penallti verdhekuqve ndërkohë që iu tregoi edhe 8 herë kartonin e verdhë, teksa dy herë e tregoi në futbollistë të cilët nuk ishin në fushë.

TEJLOR TEJLORI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"